Hakkımızda


Pandora Aydınlatma 2015 yılında kurulmuş tamamen Türk sermayeli bir firmadır. Genç, dinamik ve en önemlisi işi bilen tecrübeli yönetici, elemanları ve güçlü referanslarımız ile müşteri beklentilerini maksimum düzeyde karşılamayı ilke edinen Pandora Aydınlatma, mevcut üretim ve satış personelleri ile beraber mimari aydınlatmanın şıklığı ve zerafetini ürünlerine yansıtmaktadır. Yüksek kalite hedefi, müşteri memnuniyeti ilke ve anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren Pandora Aydınlatma, satış sonrası hizmet ve teknik destek konusunda da her zaman tedarikçisi olduğu kişi ve kurumların yanı başında olmaya ve onlarla birlikte omuz omuza yola devam edebilmeyi amaçlamaktadır.  
 

Tüketicinin aydınlatma konusunda son derece bilinçlendiği, seçici olduğu ve giderek bunun arttığı konjüktürde, müşteri memnuniyeti Pandora Aydınlatma’nın önceliklerinin başında yer almakta ve bütün Pandora Ailesi bu anlayış ve inançla yaşam alanlarınıza göz alıcı dokunuşlar eklemek için hizmet vermektedir. 
   

Pandora Aydınlatma estetiğin toplumsal ilgi odağı oluşturmadaki rolünü iyi bilerek tasarımın önemini vurgulamaktadır. Mimarlara ve siz değerli müşterilerimize çok fonksiyonlu profesyonel proje hizmetleri sunarak sadece mevcut olan ürünlerin satımını değil size özel, sizler için özel üretim hizmeti de sunmaktayız.