DEKORATİF AYDINLATMA

İnsanlar, tarih boyunca yaşadıkları mekanları düzenlemeye, yenilemeye ve geliştirmeye çalışarak yaşam alanlarını güzelleştirmişlerdir. Günümüzde bu değişimin en büyük sahası olarak aydınlatma sektörünü gösterebiliriz. Standart avizelerin dışına çıkılarak daha göz alıcı, şık, estetik aydınlatma ürünleri dekore edilmeye başlanmıştır. Dekoratif aydınlatma konusunda Türkiye´de ve Dünya´da önemli görevler üstlenerek, gurur ve başarı ile önemli projelerin altına imzasını atan Pandora Aydınlatma ve Mimarlık , estetiğin yanında kaliteden de ödün vermemektedir. Dünya genelinde bir çok projeler gerçekleştirmenin verdiği gururla Otel , Restorant, Kafe, Ofis, Villa ve Yaşam alanlarınıza estetik dokunuşlar yapmak için siz değerli müşterilerimizi galerilerimize bekliyoruz.

PROFESYONEL AYDINLATMA

Pandora Aydınlatma, binlerce seçeneği bulunan profesyonel aydınlatma ürünleri ile spot, LED, lineer ofis aydınlatmaları, ayarlanabilir ve değiştirilebilir renk özellikli aydınlatma ürünleri, sese duyarlı aydınlatma ürünleri gibi birçok ürün gamıyla mekanlarınıza profesyonelliğin modern çizgisini sunmaktadır. Özel ve isteğe bağlı olarak üretim gerçekleştirebilen Pandora Aydınlatma, işin mutfağından, sunumuna kadar her bir kademede müşterilerinin isteğini, kalite ve şıklık ile birleştirmeyi amaç edinmektedir. Bunu layığıyla gerçekleştirdiği referanslarıyla kanıtlamaktadır. Türkiye´nin, profesyonel aydınlatma ürünlerinin fabrika, imalat ve üretim sürecinde en önemli bayrak tutucusu olarak ülkemizin yanından bütün Dünya’ya hizmet vermektedir. Alışa gelmiş profesyonel aydınlatma düzenini Pandora Aydınlatma imzasıyla güzelleştirin.

DIŞ MEKAN AYDINLATMA

Pandora Aydınlatma müşterilerinin kullanımına en uygun dış mekan aydınlatma ürünleri verebilmek için müşterilerini önce kullanmak istedikleri ürün hakkında bilgilendirmektedir. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli özellik IP sınıfıdır. IP (Ingress Protection) koruma sınıfı, Aydınlatma ürününün toz, kum, kir ve sıvılara karşı sahip olduğu koruma ölçüsünü belirler.

IP65 = Suya dayanıklıdır.

Su püskürtücülerine karşı korunmuştur. (IP65 aydınlatma ürünlerini suya batırmayın, su geçirmez değildir.)

IP67 = Suya daha dayanıklıdır.

Geçici suya batırma olaylarına (10 dakika) karşı korunmuştur. (IP67 aydınlatma ürünlerini uzun süre suya batırmayın.)

IP68 = Su geçirmez.

(3 metreye kadar kalıcı suya batırma olaylarına karşı korunmuştur.) Pandora Aydınlatma, sokak ve Dış mekan aydınlatmaları, havuz aydınlatmaları, bahçe aydınlatmaları, dış mekan projektörleri, Deniz içi Aydınlatmaları, bina dış cephe aydınlatmaları (wallwasher), kaldırım ve yürüyüş yolu taban aydınlatmaları gibi bir çok seçeneği, kullanımına, uygun, güzelliği ön planda tutan ve beklentiyi karşılayan ürünler ile desteklemeyerek değerli müşterilerine servis etmektedir.

KOLTUKLAR

 

BERJERLER

 

AKSESUAR

 

PUFLAR

 

Blog

Aydınlatma Nedir?

Aydınlatma Nedir?

Görme duyumuzun işleyebilmesinin bağlı olduğu en önemli koşulların başına gelen aydınlatma temel olarak ışığın görmeye yar

Devamını Oku...